De beste service is onze garantie

Wij vervoeren uw goederen zowel nationaal als internationaal,
van de loskade tot rechtstreeks aan de winkel in het stadscentrum via ons unieke laadliftsysteem.
Daarbij organiseren wij voor u steeds de meest efficiënte transportwijze en
garanderen wij een snelle en veilige dienstverlening aan het beste tarief.
Tot slot kan u bij ons ook terecht
voor een veilige opslag en overslag van uw goederen.

3 generaties ervaring tot uw dienst.

  • '22

    De eerste transportactiviteiten van Van de Poel brengen ons terug naar het jaar 1922. Destijds gebeurde het transport met paard en kar.

    Grootvader Louis ”de maalder“ runde in Bouwel een goeddraaiende maalderij en verzorgde aansluitend een dagelijkse melkronde , naast het verhandelen van graan en stro.

  • '60

    Zoon Karel nam in 1960 de activiteiten over en bracht de eerste tractor met wagen in het bedrijf en later ook de eerste vrachtwagen.

    Het is vooral dankzij de handel in landbouwproducten dat Van de Poel heel wat internationale contacten kon leggen. Dat bleek een sterke basis voor later.

  • '82

    Toen beide broers, Luc in 1982 en Wim in 1989, als derde generatie in het familiebedrijf actief waren, kwam Van de Poel als transportbedrijf sterk opzetten.

    Aanvankelijk met het vervoer van veevoeders en de invoer van landbouwproducten vanuit Frankrijk, maar de groeiende vraag van heen- en terugvrachten en aangehouden investeringen maakten van de naam Van de Poel een betrouwbare referentie.

  • '93

    De omvorming van BVBA naar NV en de definitieve ombuiging naar internationaal transporteur kwam er vanaf 1993.

    Deelzendingen en groupage met op- en overslagactiviteiten brachten Van de Poel tot het niveau van een ware logistiek dienstverlener. De activiteiten werden steeds meer toegespitst en gespecialiseerd op het transport van algemene goederen.

  • '98

    In 1998 verhuisde de firma van Bouwel naar de huidige locatie in de industriezone in Herenthout waar eveneens de mogelijkheid is tot opslag en overslag van goederen in de eigen magazijnen met een oppervlakte van maar liefst 12 000 m2.

    In 2006 kende het bedrijf nog een gevoelige uitbreiding van het wagenpark.

  • ...

    Ook de toekomst van Transport Van de Poel is verzekerd
    door de vierde generatie die reeds zijn intrede doet binnen de verschillende afdelingen van het bedrijf.

Het team waarop u dagelijks kan rekenen.

  • Klantvriendelijkheid, een persoonlijke aanpak en een hoog servicelevel, zijn belangrijke troeven binnen onze dienstverlening.
  • Onze medewerkers denken steeds oplossingsgericht en communiceren to the point. U beschikt steeds over real time info.
  • Dankzij ons web order entry systeem zijn CMR's steeds direct en online beschikbaar, net zoals de facturen die u steeds digitaal kan raadplegen.
  • Voor onze chauffeurs garanderen wij hoge kwaliteits- en veiligheidslevels via continue opleidingen.
Vink aan of af welke teamleden u wilt bekijken
Alain Jacops - Transport Van de Poel

Alain Jacops

Facturatie

alain.jacops@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 06

Amber Huysmans - Transport Van de Poel

Amber Huysmans

Operational Administration

amber.huysmans@vandepoel.com
+32 (0)14 28 37 98

Cassandre Urbain - Transport Van de Poel

Cassandre Urbain

Planning Frankrijk

Celien Janssen - Transport Van de Poel

Celien Janssen

HR

celien.janssen@vandepoel.com
+32 (0)14 28 37 85

Dounia Hautain - Transport Van de Poel

Dounia Hautain

Import Frankrijk

dounia.hautain@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 00

Erwin Nuyts - Transport Van de Poel

Erwin Nuyts

Teamleader Benelux

erwin.nuyts@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 34

Gerry Dumortier - Transport Van de Poel

Gerry Dumortier

Teamleader ICT

gerry.dumortier@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 25

Inge Smits - Transport Van de Poel

Inge Smits

Benelux

inge.smits@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 42

Jana Huylebroeck - Transport Van de Poel

Jana Huylebroeck

Logistics

jana.huylebroeck@vandepoel.com
+32 (0)14 28 37 91

Jana Steurs - Transport Van de Poel

Jana Steurs

Sales

jana.steurs@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 01

Jessy Van de Poel - Transport Van de Poel

Jessy Van de Poel

Boekhouding

jessy@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 48

Jochen Dillien - Transport Van de Poel

Jochen Dillien

ICT

Jochen.Dillien@vandepoel.com
+32 (0)14 28 37 86

Johan Gerits - Transport Van de Poel

Johan Gerits

Preventieadviseur

johan.gerits@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 47

Jolien Hoefkens - Transport Van de Poel

Jolien Hoefkens

Boekhouding

jolien.hoefkens@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 33

Katrien Lambaerts - Transport Van de Poel

Katrien Lambaerts

HR

Leslie Goris - Transport Van de Poel

Leslie Goris

Sales & Marketing Manager

leslie.goris@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 03

Kelly Bertels - Transport Van de Poel

Kelly Bertels

Inside Sales

kelly.bertels@vandepoel.com
+32 (0)14 28 37 81

Kelly Krieckemans - Transport Van de Poel

Kelly Krieckemans

Inside Sales

Kurt Janssens - Transport Van de Poel

Kurt Janssens

Controller

kurt.janssens@vandepoel.com
+32 (0)14 28 37 80

Luc Leenders - Transport Van de Poel

Luc Leenders

Operations Manager

luc.leenders@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 41

Luc Van de Poel - Transport Van de Poel

Luc Van de Poel

CEO

luc@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 22

Marc De Vries - Transport Van de Poel

Marc De Vries

Driver coach

marc.devries@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 07

Nadine Verheyen - Transport Van de Poel

Nadine Verheyen

Purchase & Quality

nadine.verheyen@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 44

Nancy Teurfs - Transport Van de Poel

Nancy Teurfs

Insurance

nancy.teurfs@vandepoel.com
+32 (0)14 28 37 83

Nathalie Bosschaerts - Transport Van de Poel

Nathalie Bosschaerts

Operational Administration

Nicolas Deman - Transport Van de Poel

Nicolas Deman

Key account manager

nicolas.deman@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 27

Nico Vanderheyden - Transport Van de Poel

Nico Vanderheyden

ICT

Patricia Debacker - Transport Van de Poel

Patricia Debacker

Export Frankrijk

Patrick De Beuckelaer - Transport Van de Poel

Patrick De Beuckelaer

Facilities

Reinhout Bernaerts - Transport Van de Poel

Reinhout Bernaerts

Logistics Manager

Stella Nowosad - Transport Van de Poel

Stella Nowosad

Planning Frankrijk

stella.nowosad@vandepoel.com
+32 (0)14 28 37 95

Tom De Ceulaer - Transport Van de Poel

Tom De Ceulaer

Boekhouding

tom.deceulaer@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 35

Tom Van Dyck - Transport Van de Poel

Tom Van Dyck

ICT

tom.vandyck@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 24

Valerie Van de Poel - Transport Van de Poel

Valerie Van de Poel

HR Manager

valerie@vandepoel.com
+32 (0)14 28 37 84

Walter Putzeys - Transport Van de Poel

Walter Putzeys

Deputy General Manager

walter.putzeys@vandepoel.com
+32 (0)14 28 37 90

Wim Van de Poel - Transport Van de Poel

Wim Van de Poel

COO

wim@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 45

Yves Van Den Bosch - Transport Van de Poel

Yves Van Den Bosch

Planning Frankrijk

yves.vandenbosch@vandepoel.com
+32 (0)14 28 38 32

Geïnteresseerd in onze logistieke oplossingen?

Contacteer ons voor een
vrijblijvende offerte